Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Facebookon hírfolya...

Hogy lehet Facebookon hírfolyamba kerülés nélkül idővonalra tartalmat feltenni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm úgy akar Facebookra feltenni dolgokat, hogy az ismerősök hírfolyamában ne jelenjen meg, csak az idővonalán látszódjon, ha valaki odalátogat a profiljára. Mondtam talán úgy, hogy ha "Csak én"-re állítja a láthatóságát pár napra, aztán visszaállítja... Bármi? Tudom - közösségi! - oldal...

2020. febr. 7. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a láthatóságot csak én -re állítja, akkor természetesen csakis ő fogja látni amit kitesz az idővonalára. Ha visszaállítja, mindenki látja majd az ismerősei közül a saját hírfolyamában, hogy mit posztolt ki. Vagyis nem mindenki, csak aki bejelöli a saját beállításaiban, hogy kinek a posztjára kíváncsi. Ezt az ismerős melletti kis ablakra kattintva tudja beállítani. Ott ahol kiírja, hogy közeli ismerős , távoli ismerős...stb. Itt be lehet jelölni, hogy- értesítést kérek. Ebben az esetben megjelenik az üzenőfalon, hogy mit posztolt ki.

Remélem érthető amit amit írtam. Üdv.

2020. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kis kiigazítás az előző válaszomhoz- az, hogy ne lássuk, hogy mit posztol ki a másik, azt ki tudjuk kapcsolni az ismerős oldalán a követés gombra kattintva. Követés leállításra kattintunk. Ekkor nem fog az ismerős hírfolyamában megjelenni a poszt. Csak akkor láthatjuk ha a profiljára látogat. Viszont ez megint attól függ, az ismerősünk kíváncsi- e a posztjainkra. Ha nem, kikapcsolja, ha igen bekapcsolja. A kérdező ezt befolyásolni nem tudja.

Az előző válaszom az értesítésekre vonatkozik,ami a kis harang alatt jelenik meg.

2020. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket tudom és érthető is. Csak a párom úgy akar posztolni, hogy ne legyen mások hírfolyamában aztán, hanem csak akkor lássák, ha az idővonalára néz valaki... Azt javasoltam, amit fent a kérdésben írtam, hogy egy ideig állítsa "csak én-re" majd vissza a láthatóságot, aztán lehet, hogy ez nem a legjobb megoldás.
2020. aug. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!