Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi szolgáltatás bővítés?

Digi szolgáltatás bővítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég költöztem egy új helyre,de küszködöm a szolgáltatókkal...vagyis csak az egyikkel,ugyanis csak a Diginek van itt kábeles lefedettsége.

Nem a világ végén lakom,Budapest agglomerációjáról van szó,ráadásul nem egy elhagyatott helyről.

A Digi elutasította többszöri kérelmemet is,most meg vagyok lőve. Az utcában 8 helyre vannak bekötve,az én IKER!!szomszédomhoz is. Ergó a ház egyik felében minden oké,nálam pedig semmi sincsen.

A fölöslegesen telefonálásokon és emaileken kívül szerintetek lehet tenni valamit,vagy majd ha gondolnak egyet mondjuk 5 év múlva,akkor bekötik? Addig meg ülök a semmin?

Más szolgáltatók szóba jöhetnek? Itt elvileg egyik sincsen,de egy darab szolgáltató sem érdekelt,akár egy kis,1 férőhelyes állás kialakításában? Tanácstalan vagyok.

Köszönöm!


2020. febr. 11. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A szomszéddal nem tudsz megegyezni, hogy fizeted a számlát (legalábbis az intenet részét) ha megosztja veled a netet? gondolom gigabitről van szó, annak a fele is még szép sebesség. Egy megfelelő eszközzel pedig még QoS-t is be lehet állítani, hogy egyikőtök se tudja elvenni a teljes sávszált a másiktól...


Mondjuk nem nagy összegről van szó, szóval valószínűleg nem az fogja motiválni, de ha jóban vagytok talán segít...


Meg valószínűleg szerződési feltételekbe is ütközik, de hát kárt nem okozol a Diginek, hisz ők nem akarnak szolgáltatni neked.

2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!