Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Facebook...

Hogyan tudom a Facebook ismerőseimet úgy beálítani, hogy csak én lássam senki más?

Figyelt kérdés
Továbbá, hogyan kell beállítani a Facebook láthatóságot úgy,hogy időt ne jelezze, hogy mikor léptem ki
2020. febr. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A másik kérdésedre nincs egyértelmű válasz, hogy mikor jelzi ki a kilépést, vagy mikor nem.

Keresgélj a Facebook súgójában, hátha rábukkansz valami használható megoldásra.

2020. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hiába is lakatolod le az ismerősök listáját (csak én-re) mert a közös ismerősök akkor is látni fogják egymást. Szóval egy olyan aki nem ismerősöd nem lát majd semmit, de aki ismerősöd az azokat mindenképp látja - aki neki is ismerőse (de a többit ő sem).


Az elérhetőséget a messenger jelzi nem?

Azt tudod csinálni hogy vagy kikapcsolod a messengert, vagy pl asztali gépnél a google chromeba telepítesz valamilyen spéci bővítményt pl


[link]


Ez egy kiegészítő, és az ikonra kattintva az elsővel az egész módot ki-be tudod kapcsolni, a 2 nál azt tudod állítani hogy az adott üzenet megérkezett-e a te készülékedre, a 3-al + h a másik fél látja-e amikor írsz. Na pl ezzel a kiegészítővel is láthatatlanná tudod tenni magad...

2020. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja az lemaradt h ez a kiegészítő arra van hogy úgy tudod elolvasni az üzeneteket h a másik fél nem látja hogy te láttad 😃

de arra is jó h láthatatlanná válj..

2020. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg jut eszembe tök 1xű mert amikor kilépsz a messengerből egyszerűen kapcsold ki az elérhető állapotod. Mert ha kikapcsolod utána nem jelzi ki h mikor voltál utoljára :)
2020. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!