Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért sokkal lassabb az...

Miért sokkal lassabb az internetem, mint az összes többi eszközön?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Asztali PC-m van sosem volt gond az internet sebességével, hacsak nem a szolgáltató hibájából...

Most viszont lefuttattam többször is Speedtestet, és a letöltésem mindösszesen 3,03 Mbps a 20 Mbps helyett... Minden más eszközön, laptopon mobilon is elvégeztem a speedtestet többször is, ott annyi is amennyinek lenni kell.

Érdekes módon a feltöltési sebesség nem vátltozott egyik platformon sem: 2 Mbps. A PING az: 19 szinte mindig.

Előre is köszi, ha tudtok segíteni!



2020. febr. 22. 16:45
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Nem írtad a csatlakozás formáját: LAN, WIFI

Lan esetében cserélj kábelt, lehet nem érintkezik rendesen, vagy 1 szál szakadt.

Wifi esetében a közelben levő egyéb eszközök (fejhallhgató), ami bluetooth-on működik, kapcsold ki és a mobilon is a blue-t, vagy 5GHz-es hálózaton használd a wifit.

2020. febr. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!