Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Édesanyám miért látja állandóa...

Édesanyám miért látja állandóan, hogy egy fb csoportban - ahol mindketten tagok vagyunk - mit kommentelek mikor még be is tudok lépni a profiljába és ki is kapcsoltam az értesítéseket?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő: Van egy facebook csoport, ahol én és anyám is tag, de állandóan a szememre veti, ha valamit kommentelek, mert mindig látja és állandóan megjegyzése van, amit én baromira unok (véleményszabadság zéró). Az érdekesség, hogy anyám facebook-jába én be tudok lépni és a fenti b@xtatás miatt ki is kapcsoltam az értesítéseket, de így is látja miket kommentelek és baromi idegesítő. Kiléptetni nem akarom a csoportból, mert nem vagyok köcsög és csak az anyukám, de jó lenne ha be tudnám úgy állítani a profilját, hogy a posztoknál ne írja ki neki, hogy melyikhez kommenteltem. Elvileg le is tudom állítani a csoport követését, de akkor is csak a posztok nem jelennek meg az idővonalán, de a csoportra kattintva úgyis lát mindent.

Ha tudnátok ebben tippet adni, azért nagyon hálás lennék.



2020. febr. 22. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A bejegyzésnél három pötty, majd nem érdekel, vagy valami ilyesmi.
2020. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kiléptetném, ez egy FB csoport istenem, nem a maffiának adod el az egyik veséjét....
2020. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tilcsd le magad a facebookjárol akkor biztos nem fogja látni hogy hova kommentelsz.
2020. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!