Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám megoldani ezt a...

Hogy tudnám megoldani ezt a problémát az instagramommal?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

Nos, letiltott az Instagram, mert sokat kedveltem mindenféle posztot.

És nem enged semmit csinálni, csak feldob egy jelszó megváltoztatása ablakot:Sérült a fiókod biztonsága

Úgy tűnik, megosztottad a jelszavadat egy szolgáltatással, hogy több kedvelést és követőt érhess el. Ez sérti a Közösségi irányelveket.

Változtasd meg a jelszavadat, hogy tovább használhasd az Instagramot. Ha megosztod az új jelszavadat ezeknek a szolgáltatásoknak valamelyikével, letilthatjuk a követés, a kedvelés vagy a hozzászólás lehetőségét a számodra

AZTÁN BEÍROM a HELYES jelszóm és azt írja ki helytelen.. Órák óta probálgatom, de semmi..

lehetséges hogy holnap vagy pár nap múlva engedi?

Egyéb ötlet?

(100% hogy helyes a jelszó, hisz belépni is enged vele és el sem felejtettem szóval nem értem mi a probléma) HA EZT ÍRJA KI ÉN PEDIG A HELYES JELSZOM ÍROM BE AKKOR MIÉRT NEM ENGEDI ?


2020. febr. 23. 21:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Tehát a jelszó megváltoztatásához beírom a helyes jelszóm és az új jelszónak kívánt jelszót, és kiírja hogy a régi jelszót helytelenül adtam meg próbáljam meg ismét.

De jó a régi jelszó, mert azzal is enged belépni arra a kis időre még fel nem dobja az ablakot.

Meg nem lett megváltoztatva előtte meg semmi egyéb..

konyorgom valaki segítsen :/

2020. febr. 23. 21:06
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Kérj egy új leszót és próbáld meg azzal

2020. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!