Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik nem ismerőseim y facebook...

Akik nem ismerőseim y facebookon nem tudnak üzenetet írni nekem mert nincs ott az "üzenefül" a profilomon. Hogy tudnám beállítani, hogy lehessen üzenetet küldeni, mert én sehol sem talàlom a beállításokban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A saját profilban senkinek nincs ott az üzenet küldése fül. Ez a fül csak akkor jelenik meg, ha valaki rámegy a profilodra- ő látni fogja- a borítókép jobb alsó felében jelenik meg. Ha viszont másoknak sem jelenik meg ez a fül akkor valami hiba lehet, amit előbb- utóbb orvosolni fognak.

Hogy világos legyen- próbáld ki, a profilodon, hogyan látják mások- a tevékenységnapló mellett a három kis pontra kattintva megtekintés mint- erre kattints és itt mutatja, hogyan jelenik meg a profilod nyilvánosan - itt már látható lesz az üzenet fül.

Próbáld ki aztán meglátod mi történik.

2020. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Hogy jobban képben legyél.

2020. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gublug válasza:

Helló. Mikor regisztráltam, akkor megkérdezte tőlem a rendszer, hogy ki írhat nekem.

Azóta nem találom az opciót bár 10x azaz 10x átnéztem ezt a **** fb-ot.

Angolul itt a válasz:


[link]


és itt:


[link]


Tehát mindenki írhat neked, csak észre kell venned az ajánlást.

2020. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!