Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor enged újra ismerősöket...

Mikor enged újra ismerősöket törölni a Facebook?

Figyelt kérdés
Kitoroltem több mint 2000 embert ismerős közül, facebookon. Egyenlőre nm engedi, hogy többet töröljék. Mikor fogja újra engedni?

2020. febr. 26. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván kell ~10 év amíg elfelejti az ember az ismerőseit.


Ha ennél hamarabb törlöd az 'ismerőseidet' akkor azok nemis voltak az ismerőseid, tehát szabályt szegtél.. ;)

2020. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem iagazn értem, én csak megakartam szabadulni azoktól az emberektől akiket nm ismerek🙄
2020. febr. 26. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos funkciókat korlátoz a Facebook, mert smappelésnek gondolja. Pl. nem lájkolhatsz (elvileg) 100 dolognál többet megadott időn belül, nem írhatsz 50-nél több embernek (akik nem ismerősöd) 24 órás intervallumon belül, és ezek szerint az ismerősök törlését is korlátozza. (Bár ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, hisz' alig van 500 ismerősöm és én nem törölgetem őket.)
2020. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna versenyezni es hozongeni barataiddal,hogy kinek van tobb ismerose
2020. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10:41. Köszönöm a választ! Az utolsó komentelo.. Hát a tiedre nem vagyok kíváncsi,nem versenyeztem senkivel.
2020. febr. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!