Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál vannak gondok a freemai...

Másnál vannak gondok a freemail-el?

Figyelt kérdés
Reggel óta nem tudok belépni mert folyton azt írja hogy "Túl sok hibás próbálkozás." Már jelszót is változtattam de még mindig semmi. Próbáltam több fiókkal is de mindnél ezt írja ki. Olvastam,hogy korábban volt ilyen "zavar",csak nem tudom most is ez van-e vagy tényleg próbálták feltörni a mailem,amit azért kötve hiszek mert van amelyik még új és csak én tudok róla,de annál is ugyanezt írja ki. =/

2020. febr. 26. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hetekben többször volt hosszú karbantartás, meg hasonló szünetek.. :(
2020. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

…. mindazonáltal engem most kapásból beengedett...


Próbáld meg másik böngészőből esetleg...

2020. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Az a csoda, ha nincs. Senkinek nem szabadna használnia. Én ilyen fajta email szolgáltatóktól érkező levelekre nem is felelek.
2020. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
#3 "Én ilyen fajta email szolgáltatóktól érkező levelekre nem is" Okos, mit ne mondjak. :D Egy ezrelékkel sem vagy jobb, mint maga a Freemail.
2020. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

#4

Ha valaki nekem levelet ír, írjon egy tisztességes szolgáltatótól, ne egy spam boxtól. Ilyen helyről érkező levelet nem lehet komolyan venni.

2020. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A Freemail évek (évtizedek?) óta brutálisan el van hanyagolva. Gyakorlatilag mióta a Matáv/Telekom/T-Com/rózsaszín szörny megvette, azóta csak kínlódnak. Egy szerencséjük, hogy megalakulásukkor jókora hírnevet szereztek, egyébként nem véletlenül. Akkor tényleg egy korszerű és stabil szolgáltató voltak. Aztán bekerültek egy olyan vállalat alá, ahol debileket alkalmaznak a vezetésben. Néha nem enged belépni, néha nem enged levelet küldeni, arról ne is beszéljünk, hogy elvileg van POP3/IMAP elérés, gyakorlatban kétfajta fiók van (szerintük az alapján, hogy 1 évnél régebbi-e a fiók), mindegyiknél más beállítások szükségesek, de legtöbbször egyik sem megy. Hulladék az egész, amihez akárhányszor hozzányúlnak, mindig napokig döglődik.

Szóval nyugodj meg, nem törte fel a fiókodat senki, náluk ez a "működés" "normális".

2020. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

# 5 : hol írta a kérdező, hogy freemail-ről levelezik???


Különféle fórumos regisztrációkhoz pont jó egy egyszeri freemail-es cím!

Arra lehet használni, amire való.

2020. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
#5: Nekem emg ha valaki levelet ír, akkor a levél feladóját, tartalmát, lényegét nézem, és nem csinálok belőle elvi és márkahűségbeli kérdést. Nem fog lerohadni a kezem, ha valaki olyannak is válaszolok, aki nekem nem szimpatikus fiókból ír.
2020. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Különféle fórumos regisztrációkhoz pont jó egy egyszeri freemail-es cím!"


Arra se, mert rengetegszer késik a visszaigazoló mail, vagy meg sem érkezik.



Nekem két freemail használó ismerősöm van, gyakorlatilag érdemben egyikkel sem tudok e-mail kapcsolatot tartani, a freemail sz@rságai miatt


Ismerek olyan munkahelyet, ahol a jelentkezésnél a papírok így szerepel: e-mail cím (kivéve freemail)....

2020. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#5: Én már évek óta beleírom a szerződéseimbe, hogy ha az ügyfél freemailes, citromailes fiókot használ, nem vállalok felelősséget a levelezásünkért. Aztán vagy hisztizik, vagy választ egy normális szolgáltatót.
2020. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!