Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan akadályozzam meg hogy...

Hogyan akadályozzam meg hogy kamu arab stb emberkék jelölgessenek Facebookon?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen nyilvános a profilod, és ennyi.

Csak az az ismerősök ismerősei jelölhessenek.

2020. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És titeket is elárasztanak mostanában ezek a jelölések vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?
2020. febr. 27. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak még ezzel így.

Tenni tényleg nem tudsz sokat, max amit már írtak is, hogy csak ismerős ismerőse jelölhessen.

2020. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy globális jelenség.

Nem csaj a fészen de a többi közösségi oldalon is pl. az instán is ez megy.

2020. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért használsz facebook-ot? Nem kell fent lenni és nem jelölget senki.
2020. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, már megijedtem, hogy egyedül vagyok ezzel. Kb 5 ilyen jelölésem volt az elmúlt hónapokban. Én azt hittem azért, mert multinál dolgozok és ezek az emberek a rokonai, barátai valamelyik ottdolgozónak.

Amúgy külföldi csoportok/oldalak posztjait nem lajkolod? Nem hagysz ilyenféle posztoknál kommentet? Mert olyat is csinálnak, hogy valamelyik oldal posztjainál ezeket végigpörgetik aztan jelölik azt, aki szimpinek tűnik.

Illetve, ha egy külföldi csoport tagja vagy, akár nyílvános, akár privát vagy egy esemény után érdeklődsz, a csoport ragokat vagy az eseményen résztvevőket/érdeklődőket is átnézik, a szimpiket bejelölik.

2020. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
töröld magad cukibergtől.
2020. márc. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!