Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet biztonságosan...

Hol lehet biztonságosan instagram követőket vásárolni?

Figyelt kérdés

Értem a sok tanácsot hogyan fejlesszük az oldalunkat. Viszont ha még akarjuk emelni jobban a profilunk követőinek mennyiségét akik valódiak, hol lehet vásárolni, kinek melyik vált be?

Magyar sztároknak is egy része vásárolt követő, Tehát valahol csak lehet biztonságosan.

Köszönöm az értelmes válaszokat

A fikázó, kötekedő válaszokra nem reagálok.

Szép napot!



2020. febr. 27. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. november körül vettem egy oldalon teszt jelleggel 200-at, utána 500-at (volt kb. 150 előtte). Mindennel együtt volt közel 900 követőm. Ahogy kifizettem elkezdtek jönni a követők, de kb. 1-1.5 hét után szerintem az instagram elkezdte törölni az inaktív/fake profil követőimet. Jelenleg van stabil 350-400 körül, és ez úgyfest meg is marad. Szóval erre mindenképp számolj. Egyébként a "buy insta followers" kifejezésre rákeresve első és második oldalon vásároltam.
2020. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Stormlikes és Buzzoid oldalak jöttek fel, azok?

Egyébként ezek inaktív követők vagy likeot is adnak néha?

Köszi a tanácsot

2020. febr. 27. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Ista úgyis törli őket, meg milyen csicska már az, aki így vásárol népszerűséget!
2020. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsónak ment a minusz, nem ez volt a kérdés, gyökér.


Igen azok. Amugy likeokat is lehet vásárolni, az persze külön pénz. Igen, mint írtam nagy részük inaktív lesz és törlődik.

2020. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem akarok likeokat vásárolni, csupán érdekelt hogy aktívak - e. Ha igen, eldontik hogy követnek vagy sem.

Egy löketet szerettem volna adni az oldalnak, hogy utána bátrabban bekövessenek, ha azt látják, nem csak 50 ember követ, hanem van tábor.

2020. febr. 27. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Attól hogy követőket vásárolsz, még senkit sem fog érdekelni a szarod


(Bocs, de engem instagram műmájer csicskák leoltásához vásároltak)

2020. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

De mi értelme van bármit vásárolni? Az miért jó, ha kamu az egész "népszerűség"?

Én ezt sosem értettem...

2020. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
#6 hű, nagyon leoltottad, ez igen, köpni nyelni nem tud :DDDDDDDDDDDDD nem biztos, hogy szívesen találkoznék veled egy sötét sikátorban, félelmetes vagy, ennek fele sem tréfa
2020. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
#8 Ez irónia volt, kár hogy nem értetted. ;-)
2020. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha követőket vásárolsz, nem lesz több lájk és kommment vagy vevő az oldaladon, mivel ezek nem azért csődülnek oda, mert érdekli őket a tartalom. Ezen kívül egy rövid időn belül ki is követnek, vagy "ghost" followerek lesznek, tehát lesz 6544 követőd, meg 54 lájk a képeiden.

Sokkal nagyobb sikerrel jársz, ha a posztjaidat/szolgáltatásodat HIRDETED, és így az megy rá, akit megfog, azok fognak követni és lájkolni.

A celebeknek felesleges követőt vásárolni. A nagy celebek, mint pl Selena Gomez is tele van "ghost követővel" de ez nem azt jelenti, hogy azokat megvásárolta, hanem hogy 30-40 százalékban olyanok likeolják, kommentelik a képeiket, akik nem aktív követői, tehát egy rajongó odataggeli egy ismerősét a poszt alá, vagy az emberek elküldözgetik egymásnak privát üzenetben, és így kap hatalmas elérést.

Egyébként az is igaz, hogy az Instagram évente változik, és azok a stratégiák már nem működnek, amik 2-3 évvel ezelőtt. Ma úgy lehet a maximumot kihozni a helyzetből, ha nagy forgalmat generálsz a posztoddal, tehát sokan lájkolják, kommentelnek alá, osztják. Így több emberhez eljuttatja.

2020. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!