Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram bug lesz a háttérben...

Instagram bug lesz a háttérben, vagy valami tiltás féle?

Figyelt kérdés

2 eset történt (ugyanaz)

1: Egy kamu profilos lánynak megírtam a magamét.. Másnap azt látom, hogy nem írta ki az üzenetnél, hogy látta, a profiljára is rátudtam menni, viszont nemláttam a bejegyzéseit (fent írta, hogy 68 van neki). Illetve bekövetés gombra is mikot rámegyek, tölt 1mpt, és visszaugrik. Iletve a profil jelentésénél is ezvan.. Konkrétan nem enged rámenni sem, csak visszatölti. Ilyet még az életemben nemláttam. Most írtam egy másik lánynak, rá 5-10 percre ugyanez.. Üzenetet nem jelzi, hogy látta, ellenben a profilt behozza (BIO-t is), viszont nincs megjelenithető bejegyzés.. Holott 3 van neki, írja is. És ott is ha rámegyek a követés gombra egyszerűen mintha makacs lenne a gomb, és nemengedi.. Mi lehet ez????



2020. márc. 2. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom letiltott. Így jár, aki felhúzza magát a több millió kamuprofil egyikén és jól megaszondja a magáét neki.
2020. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ezaz! Ha tiltott volna, akkor eltűnne teljesen a profilja! De itt nem erről van szó szerintem. Nemláttam ehez hasonlót még..
2020. márc. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!