Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért működik ez így? Nem...

Miért működik ez így? Nem vagyunk ismerősök mégis tudunk egymásnak csetelni, üzeneteket küldeni. -

Figyelt kérdés
A Facen ismerős voltam, egy jó barátommal. Évekig szóló ismertségünk megváltozott, Ő sem én sem vagyunk egymásnak az ismerősei. Mégis tudunk egymásnak csetteléssel üzeneteket küldeni. Én be jelöltem újból ismerősnek de ő nem fogad el.Az ismerősömnek az ismerőseit, én nem láthattam, valami miatt. Szóvá is tettem neki ezt, azt mondta azért hogy munkatársai ne találjanak rá? De miért, hogy ne találjanak rá? Vajon tiszta ez az állapot? Így?
2020. márc. 10. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Adatvédelmi beállításokban be lehet állítani, hogy a profilodat bárki láthatja e, vagy csak az ismerősök ismerősei kereshetnek rád. Illetve be tudod azt is állítani, hogy csak az ismerősök írhassanak neked üzenetet. Mindemellett a profilodon szereplő adatok láthatóságát is beállíthatod, meg még kismillió dolgot.

Ezeket a dolgokat mindenki, saját akarata szerint be tudja állítani és igen, ez az állapot így "tiszta".

2020. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem! Kérdésem az, Hogy a Facen nem vagyunk ismerősök, és mégis csetelni tudunk egymással. Hogy létezik ez! Az okostelefonon miért nem tudom ismerőseim elérhetőségeit ellenőrizni?
2020. márc. 10. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedre adtam választ

"Illetve be tudod azt is állítani, hogy csak az ismerősök írhassanak neked üzenetet."

De akkor szájbarágósan: Van arra lehetőséged hogy beállítsd a profilodban, hogy bárki írhasson neked üzenetet, akár ismerősöd, akár nem, vagy csak ismerős írhasson neked üzenetet. Így már világos?

2020. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!