Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiktokon ingyen lehet zenét a...

Tiktokon ingyen lehet zenét a videóhoz kapcsolni, azon belül szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Most regisztráltam, elsősorban smink és divattal kapcsolatos kisvideókat szeretnék majd megosztani.

A különböző ruhákba átugró kisvideókat mindenki megcsinálhatja vagy ez is olyan mint instan 10 000 feletti követőkkel kapható csak?

Teljesen új vagyok, semmit se tudok még róla

Ha valaki ad némi tanácsot hogy hamarabb alkalmazkodjak benne, azt nagyon megköszönném 😄



2020. márc. 11. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Oké, most már rajottem magamtól, hogy a zenék fent vannak hozzá

Már csak az a kérdés hogy ilyeneket én is fel tudok tölteni?

+ tetszik ez az átöltözős videó hogy csrttintesre átoltoznek

Azt filterrel csináljak vagy csak simán megallitjak a videót és vhogy ugyanazt a mozdulatot tudják folytatni?


Meg az érdekel még, hogy mikor felveszem sorra a videó részleteket

Azokat megtudom vágni?

Mert eddig azt tapasztaltam, hogy nem, amit közbe felveszek azok ott maradnak vagy mindet törlöm vagy úgy ahogy van feltöltöm

Csak a zenét tudom rávágni

2020. márc. 11. 20:58
 2/3 anonim válasza:
Youtubeon bézz totorialt pl videószerkesztésről.
2020. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt próbálom.

De!

Az alapokat nem mutatják annyira

Nekem ezzel a képvagassal lett bajom

Amikor ugyanabba a pozba folytatják a videót pl egy teljesen másik ruhába

Azt ennyire precízen beallitjak vagy valami szűrő felismeri mikor áll abban a pózban mint előzőleg és onnan folytatja a videót?

Plusz a tiktokon felvett videó részletet nem lehet vágni?

En úgy láttam hogy idozitovel megszabhatod mikor induljon el a videó

De nem szabhatod meg meddig tartson a felvétel mert úgy az be fejeződik vagy neked kell a kamerához sétálni leallitani.

2020. márc. 14. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!