Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom előfizetést miért nem...

Telekom előfizetést miért nem tudom vásárlásra fordítani? "Appstore, autópálya matrica.

Figyelt kérdés
Minden hónapban beragadt X összeg mert nem beszélem le, de a hónap 1.-én teljes kerettel indulok, de amit nem beszéltem le elveszik...
2020. márc. 18. 08:48
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ezért nem mindegy, hogy feltöltőkártyás vagy előfizetéses vagy. A feltöltött összeg levásárolható, az előfizetett összeg nem. Tehát ha szeretnél pályamatricát venni, akkor az előfizus számra feltöltőkártyával annak értékét fel kell tölteni, amennyit le akarsz vásárolni.


Én ezért nem vagyok 15 éve egyik szolgáltatónál sem előfizető, csak "kártyás". Amit telefonálok, annyit vonnak le és nem vész el egy fillér sem.

2020. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!