Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetne ezt megakadályozni?

Hogy lehetne ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés
Ha egy nagyobb fájlt kezdek el tölteni netről, most a Nioht, ami 45Gb, akkor egy idő után kiírja, hogy meghiúsult stb. Ezzel mit lehet kezdeni? Nagyon lassú netünk van, örülök, ha 1 mb/s-kel szedi.

2020. márc. 18. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan töltöd? A játék kliensek úgy működnek, hogy amit már letöltött azt nem dobja el, ha megszakad, megállítod vagy újraindítod a gépet akkor onnan folytatja ahol járt. Az előfordulhat esetleg, hogy ezek is túl vannak terhelve most, hogy sokan otthon vannak.
2020. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezaz, én is így gondoltam, de nem hajlandó folytatni. Megszakadt és ennyi. Kezdhetem előlről. Innen szedem egyébként. A torrentes link pedig nem működik :/ [link]
2020. márc. 18. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, mert te lopni akarod. Itt nem fognak ebben segíteni.
2020. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, sajnálok rá 50 eurót. Bár ha tényleg minden cérna szakad, lehet megveszem. Csak már 3 napja próbálkozok mindenféle torrentekkel, de a végén megnyitja a steamet, hogy vegyem meg. Gondoltam kiírom ide, hátha tudnak segíteni.
2020. márc. 18. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A C: meghajtódon legyen elég szabad hely (temp mappában).
2020. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!