Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapom meg a 10GB...

Miért nem kapom meg a 10GB ajándék mobilnetet feltöltőkártyásként (Telekom)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb.6 éve ugyanaz a SIM kártyám, azóta voltak más telefonjaim ,nem tudom ennek van-e valami jelentősége abban, hogy nem működik a mobilinternet.

Domino Surf csomagom van, de a legutóbbi feltöltéskor már nem kaptam sms-t,hogy jár mellé a 150MB internet(mint eddig) + a jelenlegi járványhelyzetben aktiválható 10GB adatot sem aktiválták a kártyámon. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni,a Telekom alkalmazásban kiírja,hogy rajta van a 10GB ,viszont ha bekapcsolom,nem működik. Próbáltam már a repülőgép üzemmódot, újra is indítottam, de semmit nem csinál ugyanúgy. Meg mikor még az előző telefonom volt még olyan november -december körül, volt olyan(meg azóta is),hogy szerdánként Domino Day alkalmából kaphattunk ingyenes internetet. Na nekem ezt se aktiválták. Bekapcsoltam,de nem kaptam sms-t,illetve használni nem lehetett.

Valakinek van valami tippje,mi lehet a gond?

Köszönöm a segítséget!!!



2020. márc. 19. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A Telekom alkalmazásban tudod aktiválni, 2x5 GB részletben.
2020. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:

@1: nem. Alkalmazástól függetlenülb automatikusan aktiválták mindenkinek 16-án.


Kérdező: az ügyfélszolgálat mit mondott?

2020. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem működik ,nem tudom mit csináljak vele. Szerintem el fogok majd menni inkább a Telekomhoz...
2020. márc. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!