Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google classroomban ha...

A Google classroomban ha képet akarok beadni a beadandóhoz akkor kiírja hogy "nem sikerült csatolni a drive-fájlt. Próbálja újra. " Ezt miért?

Figyelt kérdés
Próbáltam már ott helyben lefotózni meg galériából is kiválasztani de egyiket se engedi

2020. márc. 20. 07:43
 1/5 Karoly183 válasza:
100%
Neked már jó? Nekem is ez van
2020. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik feladatnál nem engedte, és elküldtem a tanárnak krétán. Most megint ugyanez a probléma csak más tantárgynál....
2020. márc. 23. 20:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Megint itt vagyok 😂

A képeket amiket a telefonnal csináltam, elküldtem magamnak egy másik email címemre és gépen meg lementettem őket.

Aztán gépen küldtem el a képeket google classroomba.

Még mindig nem tudom mit kell csinálni ilyenkor, de így már legalább le tudom adni a feladatot.

2020. márc. 23. 20:24
 4/5 Karoly183 válasza:
Szerintem túl van terhelve az egész azért nem engedi
2020. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem általában úgy sikerül, hogy laptopon vagyok a classroomban, és a kép a helyi winyómon van jpg formátumban. Ezt sikerülni szokott csatolni.
2020. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!