Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-link TL-WN821N v3 telepítés...

Bekj kérdése:

TP-link TL-WN821N v3 telepítése win10 66 bitesre A helyzet miatt napokon belül el kell költöznöm és szükségem lenne az új helyen wifire. Van egy régi stickem, de nem tudom win10-re telepíteni. Valaki megoldotta már ennek az installálását?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, persze, hogy 64 bitesre.
2020. márc. 21. 13:07
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Van egy BETA állapotú driver, Windows 8 -ra ezzel érdemes megpróbálni. [link]


Ha nem sikerül, a vezérlő típusa ha minden igaz Atheros AR9002U-2NG.

Erre is érdem ráguglizni. Mert más újabb termékeket is csinálhattak ezzel a chip -el, ami miatt esetleg tovább támogatott a chipset gyártó.

Pl talán ezzel is jó lehet: [link]

2020. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálkoztam, de hiába telepítettem fel, nem működik vele. Az a helyzet, hogy túl ideges vagyok most már a próbálkozással. Találtam egy régi hálózatos médialejátszót, amihez adtak egy wifi sticket, azt felismerte, úgyhogy azt fogom használni. Talán lassúbb lesz, de legalább az biztos.
2020. márc. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!