Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a diginet 1000?

Ger0ER kérdése:

Miért ilyen lassú a diginet 1000?

Figyelt kérdés
Szóval diginet 1000-em van. Speedtest.net-en 10mb/s-t ír, játékokban 100-as pingem van és tényleg nagyon gyatra a letöltés. Ez már 3 hónapja megtörtént, kihívtam őket, de mire ide értek hirtelen minden jó lett semmi hibát nem találtak tehát lehetett fizetni :D. Valaki esetleg nem tudja, hogy mi lehet a baj itt?

2020. márc. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a neten lóg, keresik, hol van még liszt. Ezért lassabb a net.
2020. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Engem is megkúr az ideg, hogy gigás nettel egy 200 megás valami fél óra alatt sem jön le. Neked is mostanában kezdődött? Mondjuk úgy egy hete? Azt hiszem ideje lenne szolgáltatót váltani.
2020. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kb 1 hete. De már régen is volt, de engem is az idegbaj keringet.
2020. márc. 22. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a vírusra fogják, mert nagy a leterheltség a hálózatokon. De ezt nem veszem be. A mobilnetet ingyen osztogatják, mi meg potyára fizetünk? Nevetséges...
2020. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hifista ***** válasza:
Sziasztok! Én úgy jártam, hogy kiírta teszt a 2 msec pinget, és 12 mp alatt töltődött be egy oldal. A másik gépemen ezt nem tapasztaltam. Egyébként300m/sb alá soha nem ment optikai kábelen, de van amikor az M4 online a napokban szaggatott. (azt hiszem ez érthető) Nem is tudtam anno megjavítani takarítással a Win 10-et. Szerencsére volt külső rendszermentővel rendszermentésem. Nem mindegy, hogy melyik rendszermentőt használod, ha több partíciód van. Volt már egy napos kínlódásom, hogy a duálboot is helyreálljon. Javaslatom tehát a rendszermentés.
2020. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyi, a digit keruld..
2020. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!