Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kiléptem egy messenger csoport...

Kiléptem egy messenger csoportból, de amikor a tagok visszapróbáltak venni azt írja, hogy nem vehetők fel új tagok. Mit kell ijenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Adminok és mindenki próbált már visszavenni meg átállítani dolgokat. Hogyan lehetne engem visszavenni? Köszönöm a válaszokat előre is.

2020. márc. 21. 19:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok sürgős lenne!
2020. márc. 23. 18:13
 2/7 anonim válasza:
Új csoport
2020. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A barátnőmnek is ugyan ez van most, te megtudtad oldani valahogyan?
2021. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen meg tudtam oldani. Valahogy úgy volt, hogy csak az tudott visszavenni, akinek iPhone telefonja van. Nem tudom pontosan miért.
2021. márc. 26. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Remélem valamilyen helyesírással kapcsolatos csoport, ahol majd ragad rád valami. :)
2021. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Osztáycsoportról van szó, és így is elég helyesen írok, köszönöm szépen.
2021. máj. 5. 21:24
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdést telefonról írtam, nagyon sietve, nem nagyon volt időm gondolkodni rajta. Egy mondatból nem lehet eldönteni, hogy az illető tud-e valójában helyesen írni.:) Ne akard már elhitetni velem, hogy te soha nem rontottál el életedben semmit.
2021. máj. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!