Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy mentsem meg a Google-fiók...

Hogy mentsem meg a Google-fiókomat?

Figyelt kérdés

Jópár éve egy régi - gmail.hu-s (hu!!) - e-mail címemmel készítettem egy Google-fiókot. Ezzel regisztráltam SoundCloudra és a Youtube-ra is. Azonban teljesen érthetetlen módon hiába tudom biztosan jól a bejelentkezési adataimat, a gmail.hu-s e-mail fiókomba nem tudok már egy ideje bejelentkezni.

Az otthoni számítógépem böngészőjéből még be tudok jelentkezni a google-fiókba, de új eszköz esetén már megerősítő e-maillel akar csak beengedni, amihez ugye már nem tudok hozzáférni.

Biztos kell legyen valami mód megváltoztatni a Google-fiókhoz tartozó e-mail címet, de sajnos nem értek hozzá, és nem találtam semmi útmutatást a neten. Fontos lenne pedig megmenteni a yt-csatornákat és a SoundCloudot is. Nagyon köszönöm előre, ha tudsz segíteni!



2020. márc. 24. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A gmail.hu-nak semmi köze a Google-hoz, teljesen másik szolgáltató. Valamit szerintem összekeversz.
2020. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem keverem össze. Valóban nem köztudott, de bármilyen e-mail címmel létre lehet hozni google-fiókot (freemail, hotmail stb...) a gmail.com-oshoz persze automatikusan jár.
2020. márc. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!