Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel tudják-e használni az...

Fel tudják-e használni az e-mail címem a facebook fiókom megnyitására?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha valaki megtudja az e-mail címem, de csak azt, viszont egy idő után kinyomozza a jelszót is, és simán belép mondjuk a messengerbe, akkor én kapok-e e-mailben értesítést, hogy ilyen telefonról próbáltak belépni az oldalamra? Mert a testvéreim telefonjáról már sokszor beléptem facen is, messengeren is, és nem kaptam értesítőt. De amikor egy tabletet kaptam régen, akkor jött az értesítő. Most pl. egy osztálytársamat megkértem, hogy küldjön meghívót a sorozatbarátra, és ugye ahhoz kell az e-mail cím. Nem tenné meg, csak érdekelne hogyha be akarna lépni csak a messengerbe és eltalálná a jelszavam, akkor kapnék-e értesítőt, hogy az ő telefonjáfól megpróbáltak belépni a beszélgetéseimbe?

2020. márc. 24. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
az e-mai,l címed lehet majdnem publikus is :) így elveszti a jogosultságát :D olyan jelszó kell, amit nem tudnak feltörni :D
2020. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítsd be a kétfaktoros hitelesítést. És a gmailon is, ha eddig nem volt. Idegen készüléken történő belépegetéseket ésszel kell művelni, vagy inkább sehogy.
2020. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem biztonságilag kérdeztem, hanem csak pusztán kíváncsiságból. Mint írtam nem tenné meg, csak egy példa volt. Én is megpróbálhatnám az övével. Engem csak kíváncsiságból az érdekel, hogyha más telefonról jelentkeznének be, vagy jelentkeznék be én magam, hogy megnézzem a beszélgetéseket, akkor minden adott esetben jönne-e az értesítés e-mailben, hogy erről vagy arról a készülékről jelentkeztek be az én e-mailomon. Mint mondtam, ha a testvéreiméről teszem, akkor nincs értesítés, de ha a barátoméról történne, aki a város másik oldalán lalik, akkor jönne-e az üzenet?? Csak ez érdekel itt nem a védelem,
2020. márc. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!