Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy tudok a neten zenét megosztani streamelni? Arra gondolok, hogy amit én itthon spotifyon vagy youtubon játszom ugyanazt, ugyanakkor egy másik helyen szintén hallják, mintha a rádiót hallgatnának a neten

egy online házibulit szeretnénk mivel nem tudunk kimozdulni a vírus miatt.

Kérdések hasonló témákban: zene, rádió

márc. 26. 07:29  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha itthon van pl 3 wifi router, és mind a 3-nak ugyan az a neve és a jelszava, akkor ha valakinek beírom a telefonjába az egyik wifi jelszavát, akkor automatikusan tud majd...
Van itthon 2 gépem, amelyek egy routerrel vannak összekötve. Meg tudnám azt oldani valahogy, hogy én nyugodtan tudjak játszani online, míg a tesóm a másik gépen filmezik, és ne laggoljak?
Kb1 hónapja vettem egy Lenovo Ideapad Z510 típusú vadiúj laptopot. Itthon wifink van és a mobilomon, a másik itthoni laptopon jó az internet, viszont az enyémen rendszeresen...
A Skype hogy reagál, vagy van-e változás benne, ha a laptophoz egy fülhallgatót csatlakoztatok, hogy ne hallják itthon amit a másik fél mond nekem? Van-e abban különbség ha...
Vettem 1 wifi routert összedudtam itthon a laptopal csatlakoztam és valamiért semmi mással nem enged csatlakozni se telefonnal (próbáltam többel is) se táblagép se másik laptop. Mi lehet az oka?
Vásároltam egy asus netbookot, itthon van egy másik laptopunk is, de a wifihez nem tudok csatlakozni az asussal, beírom a kódót és egyszerűen nem engedi, mi a teendő?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!