Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hol tudom nézni, hogy 21:9 ben elérhető-e a film amit letölteni készülök ncore-ról?

A monitorom és a telefonom is widescreen 21:9 es képarányú, és a letöltött filmeket sehogy nem tudom szűrni. Vlc vel próbáltam állítani a képerányt, de az csak torzítja

Kérdések hasonló témákban: VLC, nCore

márc. 26. 07:31  Privát üzenet  

A válasz

Nfo ban ha van hozzá\ki van töltve rendesen.

VLC ben(vagy bármelyik normális lejátszóban) három lehetőséged van, nézed fekete csíkokkal alul\felül\oldalt, szétnyújtva, vagy a képarányt megtartva, de a plusz adatot levágva.

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 08:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudok letölteni TV2.hu ról sorozatokat?
Blog: videókat hogyan tudok letölteni?
NCore-on egy bizonyos időn belül muszáj bármit letölteni és seedelni vagy ez nem kötelező?
Endless OS linux van asusomon, és nem tudok rátölteni se vírusírtót, se online filmhez adobet letölteni. Letölti ugyan, de azt írja keressem meg az alkalmazásokban, amikor...
Szükségem lenne olyan letöltő oldalra/szoftverre amivel Videáról is tudok tartalmat letölteni?
Hogyan tudok feliratot letölteni az opensubtitles nevű oldalról?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!