Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sehogy nem működik az intetnet...

Sehogy nem működik az intetnet a munkahelyi gépemmel az itthoni vezetékes netem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A koronavírus miatt én is rákényszerültem hazahozni a gépemet és itthonról dolgozni. A problémám annyi, hogy bedugtam a gépbe az intetnet kábelt, és félig működik a net, félig nem. Pl a Thunderbird működik e-mailt tudok fogadni, küldeni, de bizonyos weboldalak nem jönnek be. A hálózati hibaelhárító ezt írja ki: Úgy tűnik, a számítógép beállítási megfelelőek, de az eszköz vagy erőforrás (webproxy) nem válaszol. Holott az IP cím lekérés és a DNS is automatikusra van állítva. Google DNS-re állítva is ugyanez a jelenség. A rendszergazda szerint működnie kéne, mivel van a családban egy szinten céges laptop, azon azonnal működik normálisan, csak ezen nem. Mit tegyek? Win7
2020. márc. 26. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Internet*
2020. márc. 26. 12:58
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs céges vpn?
2020. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs ezen semmi ilyen.
2020. márc. 26. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
A nettel tuti nincs gond, mert az összes itthoni gépen működik normálisan, soha nem nyúltam hozzá semmilyen beállitashoz
2020. márc. 26. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott.
2020. márc. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!