Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on vissza tudom...

Youtube-on vissza tudom állítani az "Add to" gombot?

Figyelt kérdés
Két accom van. Az egyiken még a régi Add to gomb van a videók alatt, amire ha rákkatintok feldobja a listáim és választhatok, hogy hova mentem el. A másik accounton viszont már az új Save gomb van, amire ha rákkatintok, akkor automatikusan a legutóbb használt listához adja a videót, ami rendkívül idegesítő mivel több, mint 10 listát használok aktívan. Így ha most hozzá akarok adni egy videót egy listához, akkor először berakja a legutolsóba magátüól, majd ki kell vennem és átrakni másikba. Van erre valahol beállításokban valami opció, hogy vissza tudjam állítani a régi Add to-t? Pc-ről van szó. Köszi :]

#YouTube #Save #add to
2020. márc. 26. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!