Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Az Ön kapcsolata nem privát"...

"Az Ön kapcsolata nem privát" Megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jó páran feltették már itt ezt a kérdést, de nem sikerült rá megoldást találnom.


A tesómnak és nekem is a napokban lett újratelepítve a gépe windows 7 64-bitesre. (eddig nekem windows 7 32-bites volt) Mindkettőnknek ez a problémája, és nem tudjuk mit tegyünk.


A segítséget előre is köszönöm!



2020. márc. 29. 13:48
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Ilyen hibát akkor ír, ha valami eltéríti a forgalmat, legyen az proxy, vírusirtó, reklámblokkoló. Mert a böngésző ekkor azt érzékeli, hogy a kikeresett címhez nem direktbe jut el, hanem a gépen valamin keresztül, ami így módosíthatja (pl. kiszűri a reklámokat rendszerszinten).


Ez így teljesen normális.

Opera, Firefox Waterfox (64 bites böngészők) nem írnak ilyen hülyeségeket, sokkal biztonságosabbak a beépülők terén (kémprogram, vírus), mint a chrome, tehát érdemes esetleg egy más böngészőt használnod, ha ilyen eltérítő programot is használsz és zavar az üzenet.

2020. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr. V. ***** válasza:
51%

Én Win7-et használok gyári DVD-s változatban, nincs rajta semmilyen frissítés és tökéletesen működik minden böngésző rajta.


Ha valakinek nem menne jól, elképzelhető, hogy hivatalos előtti verziót használ (beta), ilyenkor EGY darab frissítés elég, ez pedig a főtanúsítványokat tartalmazó.


Teljesen felesleges a mostani gép indulást meg 3x-ozni a frissítésekkel. (Tapasztalat, itt már többször írtam a frissítések negatív hatásáról és a konkrét tapasztalatról friss telepítés betöltési idejéről és az összes frissítés utáni 3x hosszabb betöltési időről (W2k3-on tesztelve).


Szóval ne kezdj ésszerűtlen és felesleges frissítésekbe, max a főtanúsítványt telepítsd, vagy használj másik böngészőt!

2020. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!