Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mással is fordult már elő...

Mással is fordult már elő ilyen véletlen a facebook hírdetésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyre többször van, hogy beszélek egy dologról telefon nyomkodása közben és a következő pillanatban/percben meglátom a facebook hirdetésen az adott dolgot.

Most például megkérdeztem a barátomat, hogy van-e itthon halrudacska és egyet görgettem a facebookon és megjelent egy Iglo hirdetés, pedig előtte nem is kerestem rá soha neten. :D De ez már a sokadik ilyen és engem ettől a hideg ráz. Ezek a reklámok tényleg személyre vannak szabva. :'D



2020. márc. 30. 18:17
 1/4 MancsWolf ***** válasza:
Igen. Szoktunk is szórakozni ezzel. Először nem tűnt fel soha, húgom mondta. Kipróbáltuk, és tényleg.
2020. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, én az első pár ilyen után is még kételkedtem ebben, mondom biztos csak véletlen és hülye vagyok. :D Csinálhatnák ezt kicsit diszkrétebben és akkor talán rá is mennék a hirdetésre, de így.. Ijesztő és hagyjanak békén! :D
2020. márc. 30. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nyílvánosan el is ismerik. Egyébként nem csak az üzeneteid elemzi a facebook ilyen téren. Minden olyan oldalon látja a facebook a tevékenységed, amin van valamiféle facebookos "lehetőség" (megosztás, like, stb). Így ha pl youtubeon plüss állatokat nézel, akkor facebookon is kapni fogod a hírdetéseket.
2020. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem facebookon beszélgettünk, hanem szóban, közben meg volt nyitva a fb.. :D De volt ennél érdekesebb. Mesélte a barátom (szóban), hogy a kollegája valami kimondhatatlan nevű drága sört iszogatott a munkahelyen és megkínálta őt is és, hogy milyen érdekes íze volt. :D Következő percben azt a kimondhatatlan, megjegyezhetetlen nevű sört láttam a hírfolyamon és se előtte, se azóta nem találkoztam ezzel a márkával.

Azt nem tartom furcsának, ha rákeresek valamire akkor olyan hirdetéseket dob fel, végülis most kifejezetten szeretek kismamaruhákat nézegetni, mert aktuális, de a vicces az, hogy a barátom gépén is a nekem szóló reklámok jelennek meg, pedig én ahhoz hozzá sem nyúltam. :D

2020. ápr. 1. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!