Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani Messenge...

Hogy lehet beállítani Messengeren, hogy soha ne világítson zölden a chat?

Figyelt kérdés
Tudom, chat kikapcsolása, már megtettem. Mégis azt mondják zölden világítok, és bammeg, mintha ezt figyelnek emberek. Épphogy belépek messengerre, írnak ezerrel, küldenek minden s.zart. Azt akarom, hogy soha ne írja ki a messenger, mikor voltam, vagyok fent. Valaki informatikus segítene?
2020. ápr. 1. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha gépről is be szoktál lépni, akkor ott is a böngészőben a facebookon belül nyomd ki a chatet. Elvileg így jónak kellene lennie.
2020. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én ezt megoldottam annyival, hogy 0-24 meg van nyitva a facebook a számítógépen, így nem tudja senki, mikor vagyok ténylegesen gépközelben :D
2020. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gépen nem szoktam, a retkes android műveli ezt velem. 😁 Valami más megoldás?
2020. ápr. 1. 17:42
 4/6 anonim válasza:
45%
Telón, chat-en belül elérhető állapot kikapcsolása.
2020. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Profilod -> elérhető állapot -> kikapcsolod
2020. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagyok informatikus, de azt hiszem Facebookon is ki kell kapcsolni. Telefonról is lehet: belépsz az alkalmazásba, jobb oldalon van az a 3 vonal > beállítások és adatvédelem > beállítások > "Elérhető állapot". Ott kapcsold ki. Messengeren IS legyen kikapcsolva (saját képedre kattintasz > elérhető állapot).
2020. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!