Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 👋 Szoktam facebookon (marketpl...

👋 Szoktam facebookon (marketplacen) hirdetni dolgokat, de mostanában nem akarja elfogadni a hirdeteseim, hogyan lehetne "nekik" irni?

Figyelt kérdés

többször vasaroltak nalam, nem hazudok, nem csalok..

tobb visszatero vasaflim is van

megsem fogadja el a hirdetesem.

szerintem mivel ruhakat arulok így arra gondoltam h a szabalyzat szerint a replikakat nem engedelyezik.

de en nem replikakat arulok!!

(mellesleg lattam olyan hirdeteseket is amelyekben felvolt tuntestve h replika es megis elerheto volt a hirdetes)

így lehetséges h fellehet venmi a kapcsolatot a "marketplac-cel"?



2020. ápr. 1. 21:15
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne velem ugyanezt csinálja! Ezt egy algoritmus dönti el szerintem, hogy hamisítvány vagy sem. Valaki valami ötlet?
2020. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Valószínűleg algoritmus dönti el, viszont ha kiírja, hogy nem fogadja el a Facebook, úgymond ,,megvétózhatod" a Facebook döntését azáltal, hogy rákattintasz a nem elfogadott hirdetésedre, és kérelmezheted a Facebook felülvizsgálatát. Velem is volt már ilyen többször is, küldtem is nekik visszajelzést, hogy nézzék át még egyszer, mert lehetetlen, hogy ne fogadják el, hiszen nem volt benne semmi rossz.

Pontosan nem fogom most tudni leírni, hogy mik a pontos lépések, mert nincs előttem, de emlékszem, hogy a hirdetésre kattintva sárga felkiáltójeles háromszöggel kiírja, hogy ha nem értesz egyet a Facebook döntésével, kattints ide; oda kattintasz, és ki kell pipálni azt a hirdetésed, melyre felülvizsgálatot szeretnél kérni. Nekem eddig mindegyiket fél órán belül felülvizsgálták - és mivel igazam volt, nem volt probléma velük, engedélyezték.

2020. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szóval az előttem szólónak nem mondom, hogy nem hiszem el amit írt, de hatalmas mázlisorozat részese. Nekem többször volt, hogy írtam nekik, és válaszra sem méltattak. Szerintem nem gép csinálja. Árultam kéz fertőtlenítőt (teszem hozzá nem rabló áron), amit egyszer csak letiltottak. Más simán tudott hirdetni, úgy, hogy még a címbe is kiírta, hogy alkohol (erre vadul az "admingép"). Ezek után már a tévét sem tudtam meghírdetni, mert nem engedélyezték. Gyanítom, hogy valaki jelentette a hirdetést valamiért, aztán ha gép adminisztrál, akkor a pikkelő gépet kapcsolták rám. Szóval túlkapások vannak ott is. Nem csak egyszerű hülyeség, mert akkor elhinném, hogy gép lenne. Szándékos gáncsoskodást tapasztaltam sajnos többször is.
2020. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!