Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet 2 router egy házban?

Lehet 2 router egy házban?

Figyelt kérdés
.

2020. ápr. 2. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk a panelházban (kb 60 lakás) szinte mindenkinek saját routere van. Megenné a fene ha nem lehetne..
2020. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csaladi hazban sem problema?
2020. ápr. 2. 16:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet 20 is, a wifire kell figyelni, hogy ne zavarják egymást. Ha azért akarsz egy másodikat, hogy wifi hatótávolságot növelj, egy AP-val olcsóbban kijössz.
2020. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és elég 1 modem, vagy abból is kell még egy?
2020. ápr. 2. 17:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Modem? Egy se kell.

De ha mégis akad valamelyik gardróbszekrény mélyén levő porosodó dobozban az se baj.


De ha leírnád pontosan milyen eszközöd van és milyen szolgáltatótól és hogy mit akarsz elérni az sokat segítene a válaszadásban.

2020. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nos, van egy TP-Link router, az egyik szobában, de az sajnos viszonylag messze van az én szobámtól, így sokszor eléggé rossz játszani, mivel nem jó a kapcsolat. Vettem egy Tenda router-t, hogy bekössem a gépbe, és ezzel én is normális internettel tudjak nyomulni. Csak az a helyzet, hogy az útmutató szerint csinálom a dolgokat, és sehogy sem akar működni. (Nem tudom migrálni az adatokat). Egyébként DIGI-s vagyok.
2020. ápr. 2. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, legyen ugyanaz a jelszo meg a hálózat neve.

Tendan mert gondolom az a második dhcp letilt , egy belső Fix ip-t adj neki amit a dhcp nem oszt ki , azt bármely lan portra bedugva működik is. Más nem kell.

2020. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Pont ezt mondtam a második válaszban. Neked bőven elég lett volna egy sima AP. Annak a beállítása is egyszerűbb és valószínűleg feleannyiból meg tudtad volna venni.


Vagy csak simán húzni egy kábelt az eredeti routertől a gépedig. Gyorsabb és stabilabb lenne a kapcsolat, mint vezeték nélkül és annál olcsóbb meg nincs.

2020. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az árakat az AP drágább mint a router. Én is azért vettem routereket
2020. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!