Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha ide leírtam a bankkártya...

Ha ide leírtam a bankkártya adataimat, akkor lehet belőle gondom?

Figyelt kérdés

[link]


Először leírtam a régi bankkártyámét, ami 08/20 as dátumú, azt visszadobta. Aztán miután elolvastam az apróbetűs részt, hogy csak 5 nap után von le pénzt, és nekem amúgy is csak 16.000 Ft van a számlámon beírtam az igazit. Itt meg az votl, hogy "continue" és nem lépett tovább. Aztán hagytam a fenébe.

Fogalmam sincs mi ez, és hogyan működhet és ha igen mikor vehetnek le pénzt, már ha letudnak egyáltalán.

Mindenesetre ha jövő hónapban érkezik pénz a számlámra nem szeretném, hogy lenullázódjon.

Egy játékhoz kerestem jelszót egyébként.


2020. ápr. 3. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ez az oldal?

Mit kerestél?

2020. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer fizetni akartál egy tört játék futtatásáért, miért nem inkább egy legális példányt vettél a játékból?

Ha egy játék jelszaváért fizetni kell, az általában átverés. A beírt bankkártya adatok alapján vesznek le pénzt vagy fizettetnek elő egy havidíjas szolgáltatásra, míg le nem mondod. Le tudnak, mert megadtál mindent ami alapján megtehetik. Remélhetőleg kaptál róla e-mailt, és hogy mit kell csinálnod a lemondáshoz. És/vagy regisztráltál egy fiókot azon az oldalon, ahol szabályozhatod az előfizetést.

2020. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Letöltötttem egy játékot.

kb 5-6 óra volt.

Erre ott vodl egy readme file, a rar file mellett, hogy a rarhoz kell jelszó amit onnan lehet leszedni.


[link]


Ott Sign Upot kér, majd eljutsz a képen látható oldalra

2020. ápr. 3. 20:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Most írtam, hogy nincs pénz a számlámon.

Ezért is adtam meg, mert levolt írva, hogy 5 napon belül...


Ezt most hogy tudom korlátozni?


De nem volt regisztráció, a continue sem működött hiába kattintottam rá...

2020. ápr. 3. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, 16 ezer van a számládon. Netbankon belül megnézném a helyedben, hogy fel vagy-e iratkozva valamilyen szolgáltatásra ami rendszeresen vonni fogja a pénzt, mert ahhoz is csak azt kell megadni, amit te is csináltál. Ha pedig nem, de mégis kezdődnek a levonások, és te nem látod sehol ezt a banki felületen, akkor lesz egy utad egy bankfiókba is, hogy vegyék le.
2020. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok....
2020. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, egy random helyre megadtad a kártyád adatait, ráadásul egy tört játékért?
2020. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek mind kamuk. Egyszer énis leszedtem egy tört játékot, volt vagy 5 óra. Azt a csapatot is ismertem akik ezt is feltörték elvileg (meg korábban is játszottam már általuk feltört játékkal), viszont mint kiderült crackwatch-on, nincs is feltörve az a játék..

De hasonló oldalra irányítottak engem is, de mivel ugye nem is volt még feltörve a játék hivatalosan, hagytam is.

Szerintem fagyaszd le a kártyád és igényelj egy újat. Az meg kell oldja, hisz minden adatod más lesz rajta amit itt beírtál.

Ha online tudsz igényelni új kártyát és le is tudod fagyasztani a mostanit, akkor a bankot sem kell értesítsd.

2020. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!