Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent, hogyan lehetnék...

Torrent, hogyan lehetnék passzívból aktív?

Figyelt kérdés

Ha beírom, hogy what is my ip akkor kapok egy ipv6 és egy 4es cimet: 176.63.21.xx


A upc-s connect boxon és a torrent kliensen is be van állitva az upnp. Még is passzív vagyok. mi lehet a probléma?


2020. ápr. 4. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Az upnp nem mindig működik. Kapcsold ki a torrent kliensben, állítsd be egy fix portra (ne legyen a véletlenszerű port bekapcsolva és a porthoz legyen egy szám beírva, lehetőleg 10000 feletti), ezt forwardold kézzel.
2020. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajna így se lett jó.

UPC-s vagyok és megnéztem a router wan infóit és csak ipv6 cimet adott ki. Mondjuk a what is my ipnél kiadja a fentebb emlitett publikus ipv4 cimet is szóval elméletileg ezzel nem kellene problémát okoznia.


A routeren amúgy alapból nincs is pl port forwarding, csak ha elemvizsgálata résznél átírok dolgot.



Helyi IP 192.168.0.

0

Helyi kezdő port

0

Helyi záró port

0

Külső kezdő port

0

Külső záró port

0


A címhez beírom a sajátom, a portokhoz pedig végig ugyan azt amit beállitottam a deluge kliens bejövö portjaként. upnpt kilöttem és továbbra is passziv.

2020. ápr. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!