Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miota ujra raktam a Windows...

Miota ujra raktam a Windows 7-et, a Chrome bongeszo minden weboldalra azt irja hogy "nem biztonsagos". Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Amire eddig jutottam, az az, hogy van egy masik gepem amin ugyanez a rendszer van ugyanarrol a dvd-rol, de ott nem irja ezeket a hibakat, de arra idokozben mar tobb programot is feltelepitettem. A hiba talan a windows kriptografiai rendszereben lehet, elkepzelheto hogy ezek frissulhettek valamilyen programtelepites soran, de amugy le van nekem tiltva a windows frissites mindenhol, ha frissult is ez, akkor manualisan. A datum jo a gepben.
2020. ápr. 6. 17:47
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
100%

Egyetlen frissítést kell felrakni, mely a KB4474419 számot kapta és SHA-2 code signing support néven fut.

Sok oldal már ezt az aláírás fajtát használja, így ennek hiányában a Win7 nem tudja értelmezni az aláírást és hibásnak jelzi (mert csak SHA-1-et ismer), tehát nem biztonságos.

Esetleg a root certification-t is lehet, hogy frissíteni kell, de már nem emlékszem.

2020. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mukodik, koszonom!
2020. ápr. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!