Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 4G korlátlan mobilnet, mint...

4G korlátlan mobilnet, mint fő internetelérés működhet?

Figyelt kérdés
Sajnos az utcába ahol vagyok nem lehet jobb netet varázsolni, max 10-15 Mbit/s a letöltési sebesség. Ha vennék egy olyan routert amibe lehet SIM kártyát rakni, illetve egy korlátlan 4G mobilnetes kártyát, akkor az működne úgy hogy lenne egy sokkal gyorsabb net?

2020. ápr. 7. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem torrentezel és nem online játékozol akkor igen.


az online játékokban nagyon lassú a mobilnet, mert a pingje sokszorosa a drótosénak. Lehet járszani vele, csak mindig meghalsz :D

a torrentnél is van valami korlátozás, Lehet torrenzetni, de korlátozzák a sácszélességet - telekom

2020. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Telekom hálózat online játék működik 4G-vel (100 alatti ping, általában 10-30 között)
2020. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerencséd van, nekem sokkal több- igaz egy kis faluban lakom - bár a sávszél 60-80 le és 30-40 fel.
2020. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4G huawei routerem van és kegyetlen jó letöltésbe, feltöltésbe is. Torrenteket seedelőktől függően 2-8 mega közt szedi. Persze amit nagyon kevesen seedelnek azt nem vettem bele. Battle.net-ről 12megával töltök le, originről 15-16megával. Online játékot profi szinten nem tudsz űzni így, 60-as ping ameddig el tudsz jutni. De ez casual vagy egy kicsitt komolyabb gaming-re bőven elég. Nekem is kényszerből van ilyen netem, de abszolút megvagyok vele elégedve.

Ez telenoros net és egy jó barátom cége fizeti én meg fizetek nekik havonta. Így 3000ft körül van a havidíjam.

2020. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!