Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on vannak filmek eredeti...

Ncore-on vannak filmek eredeti nyelven (angolul)?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm már több mint 10 éve Ncore tag és lehet tudna nekem intézni egy meghívót.

Azt szeretném kérdezni, hogy az oldalon vannak-e eredeti nyelvű filmek, mivel szerintem a magyar szinkron általában kegyetlen minőségű és szerintem elvesz a film "atmoszférájából". Főleg régi westernfilmek érdekelnének (pl. Clint Eastwood, John Wayne filmjei) de más filmek is.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 8. 10:34
 1/6 meszike91 ***** válasza:
63%
Persze, kb minden fent van angol és magyar szinkronnal is. Általában felirat is van hozzá, de ha nincs, akkor belinkelik a hozzászólásoknál.
2020. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze, nagyobb filmeknél néha németet is találhatsz, illetve eredeti nyelven is megtalálható nagyritkán (ha pl. spanyol a film), külön nyelveket, úgy veszem észre, leginkább HD-filmeknél tesznek fel, de SD filmeknél sem lehetetlen angolt találni. Kérdezz esetleg nyugodtan konkrétan rá, hogy melyik film érdekel, megnézem neked, ha szeretnéd.
2020. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden van ott! :)
2020. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van ott minden csak szét köll dikkházni e
2020. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak,de azért sajnos nem olyan nagy számban ill. amelyik filmből van is eredeti nyelvű változat akkor sem annyi féle felbontásban mint szinkronnal,és nem is seedelik annyira azokat.


Ettől függetlenül ismétlem vannak,csak azért ezekre is készülj fel.

2020. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden ott van!
2020. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!