Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sajnos elfurtuk az egyik...

Sajnos elfurtuk az egyik kinti IP kamera kábelét és az aljzat egy részét eldobták, így sajnos a szinbekötést, nem tudom kitalálni. Valaki ismeri a sorrendet?

Figyelt kérdés
A kamerából egybe jön ki 9 ér Két piros egy fekete ami direkt egy DC csatlakozóba megy eddig ez tiszta. Marad nekem kék, kekfeher, zöld, zöldfehér, lila, fehér, fekete (WTF) ez 7 és csak 2 pár sodort, viszont ez a hét szál ment be az utp ajzatba. Nem találok sehol ilyen bekötést. Valakit tudna segíteni a maradék 7 szín sorrendjében?
2020. ápr. 8. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Egy kép ahogy most látható.

2020. ápr. 8. 14:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Narancs-fehér, Narancs, Zöld-fehér, Kék, Kék-fehér, Zöld, Barna-fehér, Barna
2020. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint fentebb a kérdésben olvasható jó pár szín nincs ezekből. Ezt én ős ismerem. Köszönöm
2020. ápr. 8. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez valami más lehet, mint az UTP bekötési sor. Itt egy példa egy DC+UTP kábelnél van:

[link]


A termék:

[link]


+1 videó, amiben van lila és fekete:

https://www.youtube.com/watch?v=nbqPPwt4r3A

2020. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt kiorobalom köszönöm
2020. ápr. 8. 14:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos sehogy nem jó :(
2020. ápr. 11. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj a gyártónak, hátha.
2020. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy itt próbálkozz esetleg :-/ [link]
2020. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!