Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gepigeny, hu oldalára ha...

A gepigeny, hu oldalára ha olyan konfigurációjú a gépem ami nincs fent hogy regisztrálhatom?

Figyelt kérdés
A gépem se a videókártyáját se a processzorát nem tartalmazza a [link] oldala. Honnan tudjam hogy az adott játékot futtatni fogja vagy sem? Be tudom regisztrálni a gépem?

2020. ápr. 8. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

“ Honnan tudjam hogy az adott játékot futtatni fogja vagy sem? ”

Na vajon honnan?

-Egyrészt ismered a komponenseid teljesítményét vagy ha nem is ott a Google és össze hasonlítod a gépigényben leírtakkal. Vannak nagyon jó teljesítmény összehasonlító oldalak.

Viszont nem tudom elképzelni, hogy valaki annyira ne legyen képben, hogy ne legyen tisztában a gépe teljesítményével. Akkor milyen szempontok alapján vetted meg őket?

-Másrészt a százalékos számítás, csak egy elméleti dolog, egyáltalán nem készpénz amit az becsül.

2020. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi van a fizikai memória nélküli videókártyákkal? A hd graphics!

És workstation-ök leírásait miért nem tartalmazza?

Mi van a prototípus a promóciós az egyedi gyártású fizikai memória nélküli komponensekkel?

Na azért akarom regisztrálni hogy fent legyen.

Amúgy egy xeon e5645 cpu párom van 2db rx580 gpu-val és 6db 4gb ram. És hihetetlen de összeadódnak a memóriák. Naná hogy a gépigény nem tartalmazza ezeket a komponenseket. Se a laptopomét se a másik laptopomét. (Szeretem a katonai számítógépeket) :D

2020. ápr. 8. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Beütöd a játék nevét, rányomsz a gombra.


Fel fogja dobni, hogy töltsd le a programot. Ezt nyugodtan töltsd le, telepítsd. Semmi más, csak egy hardver check program. Automatikusan fogja felismerni a gépedet, nem kell kiválasztgatni.


Utána újra felmész az oldalra, és mivel feltetted a programot, ki fogja írni részletesen, hardverenként, hogy mi az ami megfelel és mi nem akár a minimum akár az ajánlott követelményeknek.

2020. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3

Ez sem jobb egy fokkal sem!


Tudod miért? Top 5-ben levő játék közül a CS:GO gepigenye:



Here are the Counter-Strike: Global Offensive System Requirements (Minimum)


CPU: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better

CPU SPEED: Info

RAM: 2 GB

OS: Windows® 7/Vista/XP

VIDEO CARD: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

PIXEL SHADER: 3.0

FREE DISK SPACE: 15 GB

DEDICATED VIDEO RAM: 256 MB


Aha volt valamikor 2012-ben...

Hiába ez a hivatalos gepigeny!

2020. ápr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is az egyik emlék laptopomban e6660 cpu van 4gb rammal és 1gb gpu gt220m 320gb hdd-vel 5ghz wifi. Mára annyit nem ér amennyit nyom műanyagban. Jelenleg egy olcsó gamer gépem van, 7,7ghz (l3:24mb) cpu, 64gb ddr3 ram, 16gb gpu, 360gb ssd, 2tb hdd, 1gbittes net és hálókártya hozzá. 110’000ft volt idén vettem üzletben 1 év garancia. De használt és öreg gép. (80mp mire bekapcsol és csak win7 ismer) Egy drágább gép tetszett de nem tellett rá. (Acer predator helios és thronos tetszett.) Éhes disznó makkal álmodik.
2020. ápr. 14. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!