Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A MyVip közösségi oldal minek...

A MyVip közösségi oldal minek működik még?

Figyelt kérdés
Szerintem a kutya se nézi már akkor miért éri meg üzemeltetni mégis?

2020. ápr. 14. 23:33
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
90%

Pl. mert nem egyformák az emberek, nem mindenki a sokban korlátozott fb-n van, hanem pl. VK-n, vagy egyéb oldalakon, pl. amit évek óta megszokott. Idős nem biztos, hogy át fog térni újra, ha nagy nehezen megszokta a myvip-et.

Én sem használom már... de hát Trabant is fut még az utakon, holott már elektronikus autók is vannak.

Minden ember más és másra van szüksége.

2020. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert miért ne működjön?

Egy szerver meg egy domain fenntartása nem minden esetben kerül ám csillagászati összegekbe. Ha egy skálázást támogató szolgáltatónál van a szerver elhelyezve/bérelve, akkor az erőforrásokat dinamikusan ki lehet osztani, mondjuk ha már nem népszerű az oldal, akkor adni neki 1 procimagot, meg 1 GB RAMot, aztán hadd menjen... az meg kb. ezer forint havonta. Ennek egy átlag fiatal a többszörösét bulizza/vigizi/piálja el hétvégente. Annak pedig azért megvan a maga eszmei értéke, ha valaki a hazai internet egykor közel legnagyobb oldalát még mindig üzemelteti. Akkor is, ha már csak egy virtuális fosszília az egész.

Mellesleg: a "szerintem" nem túl releváns adat. Honnan tudod, hogy mennyi bevétele van belőle az üzemeltetőnek? Honnan tudod, hogy ez több, mint a kiadás? És miért gondolod, hogy a puszta pénzbeli dolgok mellett más ok nem létezhet egy oldal működtetésére?

2020. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!