Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail letiltott üzenetek...

Mr. V. kérdése:

Gmail letiltott üzenetek feloldását hogyan lehet elérni?

Figyelt kérdés

Üzenet letiltva

A(z) xxxxx@yyyyyyyyyy.zz e-mail-címre küldött üzenetét letiltották. További információért tekintse meg az alábbi technikai részleteket.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

[link]


Ám a linken semmi érdemleges nincs.


Az email-cím kb. 1 hónapos, ezalatt 3 levelet írtam 3 különböző címzettnek (freemail, német szerver és egy magyar szerver), mindről visszapattant ugyanezzel a hibával az üzenet.

Spamként nem regisztrálhatott egyik levelező sem, hiszen ez a 3 elküldött levél volt csak, tehát nem körleveleztem vagy hasonlók.


A leírás alapján keressem meg a címzett rendszergazdáját... na de minden címzettét?

Sehol nem találtam a gmail/google leírásai között használható leírást, hogy mit lehetne tenni.

Több gmail címem van, a többivel soha nem volt ilyen probléma, csak ezzel, ami ráadásul még friss is.


Tehát aki vírusfertőzési tippel jön, az nem életszerű, főleg mert nem vírusos a gépem.



#Google #Gmail #üzenet letiltva #visszapattanó üzenet
2020. ápr. 28. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!