Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on miért nem bannoltak...

NCore-on miért nem bannoltak még ki engemet, mert olyan reklámblokkolót használok amivel még az nCore reklámokat is eltudom tűntetni kattintással? Mint, pl. az XXX reklámok. Ti is használjátok ezt az kiegészítőt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Lehet nem késik az...
2020. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Miért bannolnának?

Bőven elég, hogy lépten nyomon zaklat ezzel a vacakkal.

Amúgy én csak a főoldalon tiltottam.

De sokszor idegesít a letöltések oldalon.

Legalább valami normálissal traktálnának, nem csak szexszel.

Akkor szolidaritásból ki is kapcsolnám az oldalon.

2020. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudják megmondani emberre szabottan,hogy ki használ ilyet.
2020. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 P.O.C. ***** válasza:
69%
Egyelőre még csak megkértek minket felhasználókat, hogy ha lehet ne használjunk ilyen programokat az oldalon. Nem iktatták szabályba, ezért nem szancinálnak. Én ahol erre kérnek kikapcsolom. Persze attól is függ mennyire agresszívan tolják az ember képébe. Mert felőlem elvillogat pár a weboldal valamelyik sarkába. Nem zavar. De amit egyes helyen csinálnak az már idegesítő. Pl a YouTube -on se használtam addig, míg nem szakították random félbe vele a videót.
2020. máj. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

De. Pontosan tudják ki használ, ki nem.


De nem is értem az embereket. Oké. Reklám blokkoló, hűde menő vagyok. Csak aki ebből szeretne egy kis pluszt szerezni, amivel sokat foglalkozik - lásd az értelmesebb youtube csatornák, gyakorlatilag mert egy 5 másodpercet nem tudsz végig űlni, a másiktól elvetted a kenyerét. Ha már a tartalom készítője foglalkozott azzal a tartalommal legyen szó akár az nCore ról, amit szintén nem ingyen tartanak fent, de te azért tudj letölteni 4kban mindent, ha nem akkor megy a hiszti. Ha tehetném, én mindenhonnan kitiltanám ezeket a reklám blokkolókat, mert csak az internet fejlődését tartják vissza.

2020. máj. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 P.O.C. ***** válasza:
78%

#5: Hát szerintem rohadtul nem menőségből használja senki reklámblokkolót.

Egyszerűen csak meghaladta már az ingerküszöbünket ez a sok szar. Nem hiába nem néz már TV -t senki a fiatalabbak közül. Én is az elől menekültem az Internetre, nem csak a sok szar műsor miatt. Nem érdekel a vízlágyító, nem érdekel a cukros üdítő reklám, és nem érdekel Fluimucil Ádám se! És mint ahogy a kérdező írta, nem érdekli a sexhirdetés.

Meg lehetne okosan találni az aranyközép utat. De nem is akarják, egyre idegesítőbben nyomulnak.

Az meg elég szánalmas, hogy az internet fejlődése csak a reklám mennyiségétől függ. Tetszik van sem, a többség használni fog reklámblokkolót, míg nem hajlandóak mérsékelni magukat. Ez egy örök harc lesz addig.

2020. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem ad szex hirdetéseket az ncore. Műszaki boltokat szokott nálam reklámozni főként, meg a tipikus "hogyan fogyj 10 kilót egy hét alatt" marhaságokat. Számomra egyáltalán nem zavaró. YT-n pedig ahol állandóan megszakad a videó, onnan egyszerűen elkattintok. Az alkotó maga alatt ássa a fát ezzel. A videó előtt 5 másodpercet kibírok, de az már nonszensz, hogy megszakad a tartalom. Szerencsére ami engem érdekel azt sokan csinálják és vannak a kicsik, akik nem a pénzért csinálják, hanem mert szeretik csináni. Az ő videóik nem szakadnak meg és előttük sincs reklám.
2020. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A google is harcol azért hogy csak biznyos reklámok legyenek, és ne az undorító adf.ly reklámok. és ha már itt tartunk, de sokan "Menőségből". Sok helyen láttam már hogy "Há, te nem használsz blokkolót? Én már 10 éve nem láttam reklámot a neten.."


Mit zavar az ott titeket? Ez a fórum miből tudja magát fenttartani? Igen, a reklámból. És A kedvenc youtube csatornád miből tartja fent magát? Nagyrészt valószínűleg szintén a reklámból. És azok a blogok, melyek sok érdekes és hasznos információval szolgálnak neked? Na meg persze az nCore ami több millió torrentet kezel, figyel, moderál hogy ne legyen vírus, semmi rossz minőségű anyag, és maximálisan tudd élvezni az ott találhatzó anyagokat?


Cserébe ott egy pici reklám. Kit zavar az? Miért zavar az téged? Ha meg nem tetszik, basszus, nem kell használni a szolgáltatást. A Másik lehetőség hogy vásárolsz prémiumot, cserébe nem lesz reklám. Így is jól jár mindenki.

Jaaaa, hogy fizetni kell egy szolgáltatásért.. Milyen az már, hogy több millió torrentet elérsz, és nehogy már havi egy ezrest adjak érte..


Ha mindenki úgy gondolkozna mint ti, 3 dolog történhetne.


- Letiltanák teljes mértékben a reklámblokkolókat.

- Fizetőssé tennék a webhelyet, cserébe semmi reklám nem lenne

- Bezárna az oldal.


Melyiki tetszene legjobban?


Ugye az első? Úgy mindenkinek jó? Jaa, ezt eddig is meg lehetett volna oldani, hogy nem gondlkoznak páran úgy hogy valamit a semmiért.



Illetve, kaptam egy üzenetet, melynek tartalma:


" Csak aki ebből szeretne egy kis pluszt szerezni, amivel sokat foglalkozik - lásd az értelmesebb youtube csatornák, gyakorlatilag mert egy 5 másodpercet nem tudsz végig űlni, a másiktól elvetted a kenyerét"

Köszönöm a délelőtti érzelni zsarolást :D

De rám már nincs hatással az ilyesmi, immunis vagyok rá, mivel már felnőtt vagyok, nem gyerek


Amennyiben a fentiket nem sikerült értelmezni, és felfogni, de Sajnos nagyon is az vagy.

2020. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 P.O.C. ***** válasza:
#8: Na én örülök azért annak, hogy vannak ilyen hősök, mint te, akik így rajonganak a reklámokért, így nekem nem kell őket megnéznem. Köszönöm! :D
2020. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem rajongok, nyilván valóan. De! Nincs egyéb megoldás, arra hogy mindenki jól járjon. Csak ez. Ha ezeket az adblockereket használjátok a kör felborul.
2020. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!