Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Webshopon lehetséges ez?

Webshopon lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég kerestem egy könyvet, de sehol nem volt kapható sem boltban sem webshopon. Ma reggel nagy örömre a líra webshopjan találtam, egyből le is rendeltem, kifizettem előre, kaptam is visszaigazolást a vásárlásról. Erre most ha rakeresek a könyvre, már nincs, nem dobja ki. Lehet csak egy darab volt? Vagy rosszul jelezte volna? De már kifizettem, levette a pénzt.
2020. máj. 7. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A Lírán kívül senki sem tudja.

Vagy volt egy darab, megrendelted és ezért már nem rendelhető (helyesen). Ekkor majd megkapod és kész.

Vagy valamilyen hiba miatt meg tudtad rendelni, ki tudtad fizetni, de nincs belőle. Ebben az esetben valószínűleg meg fognak keresni valamilyen formában és visszaadják a pénzedet.

A Líránál érdeklődtél már?

2020. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!