Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi a reális ára egy ncore...

Mennyi a reális ára egy ncore meghívónak? Az egyik osztálytársam 10. 000-ért árulja.

Figyelt kérdés

#nCore #ncore meghívó vásárlás #ncore meghívó eladó
2020. máj. 10. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ez olyan dolog, hogy kinek mennyit ér meg. Én nem adnék érte ki egy forintot sem, mert egyszerűen nincs rá szükségem. Linuxot használok, van temérdek ingyenes szoftver, nincs rá szükségem, hogy onnan töltsek le bármit. Ha meg valami filmet meg akarok nézni, 99%, hogy Netflixen, HBO Go-n, Youtubeon, vagy Indavideón fent van.
2020. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Ki az az illető? Áruld el és bannoltatom az őt meghívó személlyel együtt, ugyanis meghívót sem árulni, sem fórumokon (ingyen) osztogatni nem szabad.
2020. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
0 ft a reális ára.
2020. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Lehet sok haver elintézi ezt egymás leszopásával fizetségül és hozzájut egy ncore meghívóhoz cserébe, de normális heteró emberek között pénzt szoktak kérni érte általában.
2020. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az árára vagyok kíváncsi ,nem arra hogy van hbo go-m ,nem fizetek érte, látom már az ncore staff is rátalált:).
2020. máj. 10. 18:49
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Annyit ér, amennyit adnak érte. Amennyiben a meghívó fél bannolása esetén a meghívottakat is bannolják, egy adott meghívó drágább is lehet, ha a meghívó fél is megbízható. Ugyanez igaz a meghívott megbízhatóságára. Megbízhatatlan vevőnek drágább a meghívó.


Egyébként ha belegondolsz hogy iTunes-on egy HD film akár 5000 ft is lehet, 10.000 ft gyorsan megtérül, még ha nem is túl legális.

2020. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
A meghívó küldéséhez prémium jog kell. A prémium jog 1000ft. Ennél sokkal többet nem illene kérni.
2020. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Prémium + a pontok. És elárulom sima seed-ből nem jönnek a pontok. Nekem több 3v volt mire lett EGY meghívóra pontom.

Egyébként ez kereslet kínálat. Mivel ncore meghívót nem szabadna árulni, így nincs neki normál ára. Szóval a kinek mennyit ér efektus lép életbe. Neked megér 10k-t? Ha vissza mehetnék az időben, lazán kiadtam volna érte ennyit. Ugye a legnagyobb előnye egy zárt és szabályozott torrent oldalnak, hogy mindig van seeder. Így is pár dolgot néha más oldalakról töltök le de általában ncore a main oldalam.

Egyébként Netflixem és HBO GO m is van, de azokat pont filmekre nem használom:D eddig egy-egy filmet néztem a két oldalon csak. Meg alapból ezek nem filmes oldalak (tudom tudom van sok film, de ÁLTALÁBAN mindenki sorozatot néz rajtuk), szóval filmeket csak torrenten lehet normálisan beszerezni.

2020. máj. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
nekem a dupláját is megérné mert nagyon jó, minden egy helyen teljesen ingyen, szerencsére van és nem kellett fizetnem érte
2020. máj. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Én is eladtam egyet itt egy csávónak 15 ért.

De sokak csórók és nekik adtam ingyen is, mert ilyen kegyes úr vagyok.

Akcióban 50 pont a meghívó, és ha van valaki Elite rangon, akkor ő is tud meghívót küldeni, nem kell prémium...

Van pár fiókom amit többen használnak mert megosztom IDEGENEKKEL, mert nem fosom össze magam.

5ezernel én többet biztos nem adnék érte, mert ugye jó helyen kell kérni és kapsz. Nem ilyen pénzéhes haveroktol.

Adok én ha kell a pénzeden meg vegyél csokit magadnak /23f

2020. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!