Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendelt már valaki Aliexpress-...

Rendelt már valaki Aliexpress-ről? Nem érkezett meg a rendelésem 2 hónap után sem.

Figyelt kérdés
Szóval letelt a 2 hónapos határidő, ami a feladó rendelkezésére állt. Kértem, hogy utalják vissza a befizetett összeget, amibe bele is egyeztek. Viszont hozzátették, hogy ha mégis megérkezne a termék, akkor ismét fizessem ki nekik. Ilyet kérhetnek, vagy én dönthetem el lelkiismereti alapon, hogy fizessek-e vagy sem? :D

2020. máj. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én rendeltem mar. Kb nekem is kellett hozza ket honap, de lehet több is. Amugy ez meg vírus elott volt, most biztos többet késik. Megkaptam a termeket es mai napig rendbe van (telefontok, de nekem minden tokom kopik el. Ez meg eddig nem)
2020. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt nyomkövetés, nem fogja tudni, hogy tényleg megkaptad-e. Lelkiismeret kérdése, vagy inkább empátiáé: képes-e valaki a másik helyzetébe beleképzelni magát, és ugyanazt tenné-e a vevő helyében, ha vele történik meg az eset.

A vírusos időszak miatt egyértelmű hogy csúszni fognak a dolgok, plusz ha rendszeresen rendelsz akkor tudod, hogy a magyar elosztóban akár 2-3 hetet is parkolhat a csomagod az országba érkezés után. Az eladó egyikről sem tehet, mégis őt bünteti a rendszer amikor visszafizetteti a pénzed. Te meg tudod, hogy meg fogod kapni a cuccot, csak késve.

2020. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) FFP maszkokat rendeltem még március elején, így ha sokat csúszik valószínű nem is lesz rá szükség már. Akkor meg felesleges pénzkidobás volt.

Volt nyomkövetés és aszerint még mindig Kínában van szóval elég sokára fog megérkezni szerintem.

2020. máj. 16. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!