Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék segítséget kérni a...

Szeretnék segítséget kérni a leboncoin.fr és a marktplaats.nl weboldalokhoz. Valakinek esetleg volna francia, német vagy benelux telefonszáma amivel meg tudnám erősíteni a regisztrációmat? Vagy akinek már van profilja segítene nekem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérés, de sajnos senkit nem ismerek aki tudna nekem segíteni. Szeretnék pár dolgot vásárolni, amit itthon valószínűleg sosem fogok tudni megvenni. De megerősítés nélkül nem tudok kommunikálni az eladókkal. Természetesen ha valaki segítene nekem telefonszámmal az a regisztráció megerősítése után láthatatlan lenne mindenki számára (beállítható). Vagy ha valakinek lenne valami ötlete vagy más módón segítene - nagyon hálás lennék.

2020. máj. 20. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy csomó ingyenes online sms-fogadásra szakosodott oldal, legkülönbözőbb számokkal. Ha regisztrálni akarok valahova, nélkül hogy a valódi számomat megadnám, ezek közül válogatok, előbb-utóbb valamelyiket csak elfogadja az adott szolgáltatás, ha meg holnapra megszűnik az SMS-fogadási lehetőség, hát kit érdekel.
2020. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! Esetleg tudna küldeni linkeket? Mert nekem sajnos nem nagyon sikerült ilyen oldalt találni...
2020. máj. 23. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Kipróbáltam és kaptam is ellenőrző kódot amit az oldal elfogadott. De valamiért még mindig nem tudok üzeneteket küldeni. Valaki tudna segíteni, aki ismeri vagy használja ezeket az oldalakat? A marktplaats.nl oldalon egyből olvasottnak jelöli meg az üzeneteket, a leboncoin.fr oldalon pedig mindegyik csak küldöttként van megjelölve...
2020. máj. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!