Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Illegális-e warez program...

Illegális-e warez program használata, ha a program megvan eredetiben is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel én a tört, netről letöltött verzióját használom egy PC-s játékprogramnak, de megvettem eredetiben is. Ilyenkor történik-e jogsértés? (tulajdonképpen nem károsítom a fejlesztőket egy forinttal se)
2010. júl. 29. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2010. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Én még az eredeti játékaimat is crack -elni szoktam. :)

Nem is inkább a lustaság miatt, hogy mindig be kelljen rakni az eredeti CD/DVD -t, hanem amiatt, mert az optikai meghajtóm marha hangos. :S És így legalább a telepítő lemez sem karcolódik össze, a gyakori használtat miatt.


Épp ezért, ha csak tehetem, Steam -es játékot veszek. Sokkal kényelmesebb és praktikusabb. :)


Amúgy az első jól mondja, nem követsz el jogsértést, hiszen jogod van 1 db biztonsági másolatot készíteni a megvásárolt szoftver termékről.

2011. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Ja, a dátumot meg nem figyeltem. :)
2011. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a licensztől függ, de általában a licensz kulcs feljogosít a program használatára, és az teljesen mindegy, hogy letöltötted, vagy a cd-ről rakod fel.
2011. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!