Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rendelni szeretnék egy...

Ha rendelni szeretnék egy oldalról amiben USD (USA-dollár)-al tudok fizetni akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Fel mentem rendelős oldalakra ahol meg tudom rendelni Magyarországra a terméket de nem tudok magyar forinttal fizetni.


És akkor most pl kifizetem a 9.29USD-t és fizetek a magyar bankkártyával, le vonja a 2900HUF-ot a kártyáról és ennyi. Így kell USD-val vásárolni? Még nem rendeltem semmit csak nézelődök de jobbnak érzem ha rá kérdezek itt.



2020. máj. 23. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy ahogy leírtad.
2020. máj. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak biztosra akartam menni ^^
2020. máj. 23. 04:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bank átváltja és dollárban utalja át, persze nem a legjobb árfolyamon.
2020. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
arra vigyazz hogy megbizhato oldalrol rendelj
2020. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat még nem rendeltem semmit se csak majd a jövőben szeretnék. ^^
2020. máj. 24. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Az átváltás is eléggé reálisan történik. Nálam 10-20 forint veszteség szokott keletkezni tételenként, de az még elhanyagolható.:)
2020. máj. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!