Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire jellemzők az olyan...

Mennyire jellemzők az olyan ismerősök Facebookon, akiknél nem látható, hogy mikor elérhetők?

Figyelt kérdés
pl.: messengeren sohasem aktívak és nem lehet látni, hogy utoljára mikor voltak elérhetők. Vagy csak nekem vannak ilyen ismerőseim és engem csak engem tiltottak le?
2020. máj. 30. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam figyelgetni ki mikor elérhető, egy ismerősömet szoktam látni, hogy amikor dolgozik kikapcsolja az elérhetőséget, de másnál nem láttam még.

Lehet, hogy csak nálad kapcsolták ki, vagy alapból nem akarja az a pár ismerősöd, hogy bárki lássa mikor elérhetőek.

2020. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En mondjuk mindig offline vagyok, de nincs kulonosebb oka, csak annyi, hogy van par regi ismerosom akikkel napi szinten beszelgetunk, de nem mindig tudok nekik egybol valaszolni, vagy tul sokat irni/olvasni.. es ha meglatjak, hogy elerheto vagyok egybol bombaznak az uzenetekkel, hogy "zavarlak vagy miert nem irsz?", "latom, hogy itt vagy".. nyilvan nem akarom oket megbantani ezert inkabb kikapcsoltam
2020. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!