Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha úgy törlöm ki interneten...

Ha úgy törlöm ki interneten (Nem mozzilán) az előzményeket (vagyis h beírok a keresőbe egybetűt alul meg kiadja min voltam) ott egy X van mellette ha azzal kitörlöm akkor sehol nem lehet már megtalálni. Ugye?

Figyelt kérdés
meg azt is h rámentem vmire és az ilyen lila színű lett(mert rámentem)azt is ellehet vhogy "távolítani" h ne lila legyen hanem mintha nem is mentem volna rá????
2010. júl. 30. 22:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Inkább töltsd le a Ccleanert és kattints arra hogy tisztítás futtatása. Ki fogja a böngészés nyomait törölni.


[link]

2010. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

ingyenes?

és mit fog csinálni?(vagyis h újraindítja a gépet v mi??)

hogy kell használni??

és ha utána kitörlöm akk amit kitöröltem vele az kitörlődve marad?

2010. júl. 30. 22:16
 3/42 A kérdező kommentje:
és csak akkor fogja kitörölni dolgokat amikor rámeek h törlés?
2010. júl. 30. 22:17
 4/42 A kérdező kommentje:
és még ez is amit alulra írtam naaaagyon fontos ez is:meg azt is h rámentem vmire és az ilyen lila színű lett(mert rámentem)azt is ellehet vhogy "távolítani" h ne lila legyen hanem mintha nem is mentem volna rá????
2010. júl. 30. 22:20
 5/42 anonim ***** válasza:

Ingyenes a program

Minden internetes előzményt tehát a böngészés nyomait kitörli teljesen.

Magyar nyelvű, könnyű használni. Nem kell újraindítani a gépet, csak töltsd le, telepítsd fel, nyisd meg, és kattints arra a fülre, hogy "A tisztítás futtatása" és ez minden felesleges cuccot kitöröl.

2010. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

de honnan tudja h mi a felesleges?mert csak azt akarom kitörölni amit én akarok

meg azt is h rámentem vmire és az ilyen lila színű lett(mert rámentem)azt is ellehet vhogy "távolítani" h ne lila legyen hanem mintha nem is mentem volna rá????

2010. júl. 30. 22:29
 7/42 anonim ***** válasza:

A CCleaner ingyenes, a rendszer működését optimalizáló eszköz.


A CCleaner egy ingyenes szoftver, mely nem csak optimalizálja a rendszer működését, de Privacy Tool-ként is használható. Eltávolítja a nem használt fájlokat a rendszerből gyorsabb működéshez segítve a Windows-t és értékes helyet szabadítva fel a merevlemezen. Alkalmas továbbá az internetes aktivitás nyomainak eltüntetésére az Internet History törlésével. Már támogatja a Google Chrome-t és a Safarit is.


Szerintem azért éri meg letölteni mert nagyon kicsi helyet foglal, ingyenes és rengeteg dolgot meg tudunk vele oldani egy helyen.



De ezt a lila színű akármit amit írsz ezt nem vágom ne haragudj :S :( Pedig próbálok segíteni :(

2010. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

akkor mondom

Tudod amikor rámész az oldalon(megkerestél valamit és ott)rámész valamelyikre

és amikor másnap vagy később megint megkeresed amit írtál akkor amire előbb mentél az lilán vagy vmi más színűen fog kiírva lenni...ezt kéne vhogy eltüntetni!lécc segíts!!!:(

de akk ez a clean vmi ez csak azt törli ki amit én akarok?

2010. júl. 30. 22:34
 9/42 anonim ***** válasza:

Hjjajjj!


Ez a Ccleaner program alapból be van állítva, hogy a böngészés nyomat eltűntesse, tehát neked ezen állítanod nem kell semmit. Csak ráklikkelsz arra, hogy "A tisztítás futtatása" és a program minden internetes címet kitöröl, és így el kell tűnnie a lila csíknak is!


Itt leszek, írj ha elakadtál!

2010. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!:D

oksa majd írok ha elakadtam!

nagyon kedves vagy!!:D:)

2010. júl. 30. 22:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!